תיאטרון הסטודיו - פסטיבל Act 2

פסטיבל Act 2
קרן תרבות חיפה העניקה את הפרס הראשון להצגה הזוכה בפסטיבל. בין התאריכים 26-24 בנובמבר 2009 ערך תיאטרון הסטודיו- בית יוצר לתיאטרון מקורי בחיפה - את "אקט 2", פסטיבל מחזות לשני שחקנים, שבו הוצגו 12 מחזות ישראליים מקוריים שנכתבו במיוחד עבור הפסטיבל.

תיאטרון הסטודיו - פסטיבל Act 2

הפסטיבל הוא יוזמה של תיאטרון הסטודיו בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה, קרן תרבות חיפה, וחברת אתו"ס והוא התקיים בתיאטרון הסטודיו, בסינמטק ובאולם רפפורט במתחם האודיטוריום.

בשנת 2009, בשנה שנייה לקיומו של הפסטיבל, הגיעו למעלה מ- 100 מחזות אל משרדי תיאטרון הסטודיו, שמתוכם נבחרו 12 הצגות המשתתפות.
ההצגה "אינגלע" זכתה במקום הראשון ובפרס אותו העניקה קרן תרבות חיפה.

מחזה: ליאור זלמנסון, בימוי: עופר שמר שחקנים: מיכאל אלוני וחנה ריבר. 

רבקה, סבתא של ירון, מבקשת מנכדה האהוב לבוא ולצלם את הצוואה שלה בווידאו כי "היא רוצה שיראו". לפני מצלמתו של ירון, היא מגוללת את סיפור ימיה האחרונים עם בעלה וחושפת סוד אחד שאינה יכולה עוד לשמור. הגילוי החדש מעמיד את הקשר במבחן שאחריו שום דבר לא יחזור להיות כפי שהיה… "אינגעלע" הוא מחזה מטלטל אודות הבחירות שאנו עושים בחיים למען מי שאנו אוהבים.

"הסטודיו" בית יוצר לתיאטרון מקורי
תיאטרון "הסטודיו" מציע אלטרנטיבה ליצירה חיפאית בתחום התיאטרון ופועל כתיאטרון פרינג' לצעירים ולצעירים ברוחם. תיאטרון "הסטודיו" מזמין ללמוד את אמנויות המשחק, לחוות ולפתח עולם קסום של חושים ורגשות ולעמוד במרכז הבמה. "הסטודיו" בית יוצר לתיאטרון מקורי ובית ספר למשחק מציע סדנאות משחק למתחילים או מתקדמים, ילדים, צעירים ובוגרים במגוון תחומים: משחק תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה. הסדנאות חושפות את התלמידים למגווןתכנים בנושאים שונים: יסודות המשחק, משחקי תיאטרון, תנועה ושפת גוף, דרמה יצירה וקומדיה, עיצוב דמויות, אימפרוביזציה, שיטת סטניסלבסקי, פיתוח קול ותנועה, יסודות המשחק ומשחק מול מצלמה.
מקים ומנהל המרכז הבמאי והשחקן יונתן שוורץ.
לפרטים נוספים:
כתובת: בית הכט (רוטשילד לשעבר), שד' הנשיא 142
טל: 8100104
מייל: haszwarc@gmail com
http://www.hastudio-tr.co.il